Golfas

Golfas

  Pasinaudokite proga mūsų sodyboje „Župė De Lux“ išmėginti vieną prestižiškiausių žaidimų pasaulyje – golfą. Papildomų įgūdžių nereikalaujantis žaidimas, subalansuotas tarp mini ir profesionalaus golfo sąlygų taps puikia pramoga visiems. Jis vadinamas „GOLFink“. Tinkantis tiek vaikams, tiek senjorams. Šis smagus užsiėmimas iki 2 val. suteiks susikaupimo, sportinio jaudulio ir geros nuotaikos. Jei dar nesate to darę, supažindinsime su taisyklėmis ir etiketu. Puikiai tinka žaisti tiek vienam asmeniui, tiek grupelėje iki 4-6 asmenų. Suteiksime visą reikalingą inventorių, tad Jums reikės tik patogios aprangos ir azartiško nusiteikimo. Šia pramoga galite pasimėgauti mūsų sodyboje visuomet, kai žemės nėra padengęs sniegas.

  Apie golfą sakoma, kad tai džentelmenų, o gal net tik aukštuomenės sportas. O mes lauksime JŪSŲ atvykstant pasimėgauti šia išskirtine pramoga sodyboje „Župė De Lux“ kovo – lapkričio mėnesiais!

GOLFink žaidimo taisyklės

​Standartinė GOLFink sesija susideda iš dešimties duobučių. Kiekviename kieme GOLFink turi savo unikalią trasą arba atitikmenį vienam iš geriausių golfo aikštynų. Pradžioje žaidėjams rekomenduojama susipažinti su visa GOLFink trasa. Kartais yra speciali trajektorija duobutei, pro kur turi praeiti kamuoliukas. 

 1. Žaidėjai traukia sunumeruotus golfo kamuoliukus ir taip išsirenka savo eilės numerį.
 2. Pirmas ir kiti žaidėjai pagal eilę nuo starto pozicijos pradeda mušimus į pirmąją duobutę ir kiekvienas skaičiuoja savus smūgius, kiek jų prireikia iki įridenimo į duobutę. Po to nuo pirmos duobutės mušama į antrą duobutę ir sumuojamas bendras smūgių skaičius.
 3. Įmušus į pirmą duobutę, smūgis į sekančią duobutę atliekamas iš vietos, kuri yra ne toliau nei per dvi pėdas nuo jau įveiktos duobutės.  Kamuoliukas pirmam smūgiui dedamas ant tam skirto smeigtuko. Konkrečią vietą pažymi smeigtuku tas žaidėjas, kuris pirmas įmušė į tą duobutę. Sekantys smūgiai iki pataikymo į duobutę atliekami nuo vejos. 
 4. Jei atlikus smūgį (nesvarbu ar startinį, ar bet kurį sekantį) kamuoliukas nurieda į jums nepatogią vietą, jūs galite kamuoliuką pasidėti į tą vietą, iš kurios ką tik smūgiavote. Tokiu atveju smūgis užsiskaito, bet galite sekantį smūgį atlikti iš patogesnės pozicijos.
 5. Žaidžiant grupelei žmonių, visi kamuoliukai po smūgių lieka savo vietose. Jų negalima patraukti, net jei jie užstoja kolegai kelią į duobutę. Žaidimo dalyvis kolegos kamuoliuką savo smūgio metu gali numušti į geresnę arba į nepatogesnę padėtį. Jei žaidėjas savo smūgio metu įmuša kolegos kamuoliuką, tuomet minėtam kolegai pasiseka ir jis duobutę užbaigia su prieš tai turėtu smūgių skaičiumi. 
 6. Smūgių skaičius galima žymėtis ant turimo trasos plano arba tam skirtame registracijos lape. Rekomenduojama suminį smūgių skaičių pasisakyti po kievienos įmuštos duobutės visiems žaidėjams. Praėjus visą trasą, kiekvienas žaidėjas turi galutinį suminį smūgių skaičių, kurį garsiai paskelbia visiems kartu žaidusiems.
 7. Yra skelbiami du nugalėtojai:
  1 – žaidėjas, kuriam prireikė mažiausiai smūgių per visas dešimt duobučių (ar per visą trasą).
  ​2 – žaidėjas, kuris pirmasis pataikė į duobutę iš vieno smūgio.
 8. ​Jei yra du ar daugiau žaidėjų, kurie surinko po vienodą smūgių skaičių, tuomet laimi tas, kuris pirmesnis mušė savo kamuoliuką. Galima GOLFink žaisti ir komandomis. Tuomet skaičiuojamas suminis kiekvienos komandos žaidėjų smūgių skaičius.
Pokylių salė

Pokylių salė

Erdvi ir prabangi pokylių salė 100 žm. su miegamaisiais.

Nakvynė

Nakvynė

Puikiai įrengti kambariai su atskirais vonios kambariais.

Pirtis

Pirtis

Rusiška garinė pirtis su šildomu baseinu talpina 20 žmonių su miegamaisiais.

Mus rasite:

Pušyno g. 30, Radailių km., Klaipėdos raj.

Dėl kilusio ginčo išnagrinėjimo ne teisme tvarka vartotojai turi teisę kreiptis į Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybą http://www.vvtat.lt/lt Taikos pr. 28, LT-91220 Klaipėda, Tel./faks. (8 46) 485 347.