Golfas

Golfas

  Pasinaudokite proga mūsų sodyboje „Župė De Lux“ išmėginti vieną prestižiškiausių žaidimų pasaulyje – golfą. Papildomų įgūdžių nereikalaujantis žaidimas, subalansuotas tarp mini ir profesionalaus golfo sąlygų taps puikia pramoga visiems. Jis vadinamas „GOLFink“. Tinkantis tiek vaikams, tiek senjorams. Šis smagus užsiėmimas iki 2 val. suteiks susikaupimo, sportinio jaudulio ir geros nuotaikos. Jei dar nesate to darę, supažindinsime su taisyklėmis ir etiketu. Puikiai tinka žaisti tiek vienam asmeniui, tiek grupelėje iki 4-6 asmenų. Suteiksime visą reikalingą inventorių, tad Jums reikės tik patogios aprangos ir azartiško nusiteikimo. Šia pramoga galite pasimėgauti mūsų sodyboje visuomet, kai žemės nėra padengęs sniegas.

  Apie golfą sakoma, kad tai džentelmenų, o gal net tik aukštuomenės sportas. O mes lauksime JŪSŲ atvykstant pasimėgauti šia išskirtine pramoga sodyboje „Župė De Lux“ kovo – lapkričio mėnesiais!

Pokylių salė

Pokylių salė

Erdvi ir prabangi pokylių salė 100 žm. su miegamaisiais.

Nakvynė

Nakvynė

Puikiai įrengti kambariai su atskirais vonios kambariais.

Pirtis

Pirtis

Rusiška garinė pirtis su šildomu baseinu talpina 20 žmonių su miegamaisiais.

Mus rasite:

Pušyno g. 30, Radailių km., Klaipėdos raj.

Dėl kilusio ginčo išnagrinėjimo ne teisme tvarka vartotojai turi teisę kreiptis į Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybą http://www.vvtat.lt/lt Taikos pr. 28, LT-91220 Klaipėda, Tel./faks. (8 46) 485 347.